75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!

Telefon Hattı
Telefon Hattı

 

HAKKIMIZDA

 

 

Moyben.com  ailesi olarak, online satış pazarına renk katmak ve geniş ürün yelpazemizle kitap, test ve deneme sınavı konusunda tüketici ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sektöre hızlı bir giriş yaptık. %100 Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak, her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Moyben.com ailesi uygun fiyat, ürün çeşidi ve zamanında teslimat gibi temel ilkelerin yanında satış sonrası hizmetleriyle de müşterileri için pozitif bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

 

En seçkin yayınevlerinin, binlerce çeşit ürününü sizlere ulaştıran Moyben.com İnternet üzerinden güvenle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz Sınavlara Hazırlık, Okula Yardımcı, MEB müfredatına uygun ve güncel baskıdır.

 

BOZOK ŞİRKETLER GRUBU nun  bir kuruluşu olan Moyben.com, 2016 yılında faaliyetlerine başlamış olup Türkiye genelinde kitap dağıtımı yapmaktadır.

Yayın dağıtım sektöründeki boşluğu doldurmak ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile kurulan Moyben.com  ; sektörde deneyimli yöneticileri, müşteri temsilcileri, mağaza ve dağıtım personeli ile Sincan’daki toptan satış ve dağıtım mağazası, gelişmiş e-ticaret web sitesi ve geniş araç filosu ile yayın dünyasının hizmetindedir.

 

Moyben.com  yayınevleri ve kitapçıyı ortak bir platformda buluşturur ve yayınların uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla yayınevlerinden kitapçılara zamanında ulaşmasını sağlar. 

 

Moyben.com Ülkemizin önde gelen yayıncıları tarafından dağıtım ve satış hizmetlerini tek kanaldan yürütmek amacıyla kuruldu.

 

Moyben.com Sektörümüzde özlenen;

 

* Sipariş edilen ürünleri eksiksiz temin etme,

 

* Yeni kitaplarla ilgili önceden bilgilendirme,

 

* Yeni kitap dağıtımında, herkese aynı anda dağıtımla adil ve güvenilir olma,

 

* Temin edilen ürünlerin önceden bilgilendirilmesi. servislerini hayata geçirdi.

 

Okurlarımıza en kaliteli yayınları, en uygun satış şartlarında ulaştırmaya özen gösteriyor ve çağın getirdiği tüm yenilikleri takip ederek gelişmeye devam ediyoruz.

 

SAYGI İLE ÖĞRENİYOR, SEVGİ İLE GELİŞİYORUZ

 

 

 

Çerez Kullanımı